Penzion Kobylnice, Lipno, Šumava

Nabídka pro školy a skupiny

V období 10,11,04,05 nabízíme vhodné a cenově výhodné pobyty pro  školy v přírodě, sport. soustředění, školení, výlety apod. Ceny od 350,- kč/ den (ubytování, plná penze). Zajistíme program i dopravu
Jsme vhodné zařízení pro rekreaci dětí a mladistvých - velký prostor pro jejich vyžití bez nebezpečí úrazu z dopravy, disponujeme pozemkem o rozloze 8.000 m2

PENZION JE PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI, NOVÉ POKOJE, NOVÉ KOUPELNY, TERASY U POKOJŮ S VÝHLEDEM NA JEZERO. 

Dobrý den,

vítáme Vás na Kobylnici, i když zatím jen virtuálně. A pokud by jste se chtěli stát skutečně našimi hosty, věřte, že uděláme vše pro to, aby jste nelitovali jediné chvilky strávené u nás.     

Rekreační středisko (767 m n.m.) se nachází u Lipenské přehrady. Oblast kolem Lipenského jezera má příhodné přírodní a klimatické podmínky a umožňuje strávit zde dovolenou v kteroukoliv roční dobu.

Celé středisko je umístěno v klidném prostředí přímo u lesa (cca. 5 min. chůze na břeh jezera). Leží mezi obcemi Lipno nad Vltavou (3 km) a Frymburk (5 km). Do areálu, který se skládá z chatek a dvou budov ( hlavní budova - penzion s restaurací a vedlejší budova - penzion Bumbálka)  vede udržovaná asfaltová příjezdová cesta z hlavní silnice (lesem do kopce cca. 1 km). Možnost parkování u obou budov i chatek.

Lenka Brožovská

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Lipno - turistické informace, tipy na výlety, ...